Predator Filmi Turkce Izle

Predator Filmi Turkce Izle full izle tek parça, Predator Filmi Turkce Izle indir tek link , Predator Filmi Turkce Izle filmi izle, Predator Filmi Turkce Izle türkçe dublaj

.

predator

Av

Av

Av    12 June 1987
7.4
TMDb: 7.4/10 3,575 votes
Watch now

Predator Filmi Turkce Izle. Dutch (Arnold Schwarzenegger) ve komandoları CIA tarafından bir Güney Amerika cangılında esir tutulan havacıyı bulup getirmekle görevlendirilirler. Görev başarılı olur ama dönüş yolunda tuhaf bir av partisinin kurbanı olurlar.Uzaylı ve yenilmez bir varlık, kendine has ritüeller dahilinde, değişik dünyalardaki akıllı yaşam formlarını avlamaktadır. Bu kez kurban Dutch ve komando arkadaşları olacaktır.Schwarzenegger'ın en sevilen filmlerinden biri olan "Predator" ayrıca kısa sürede kült olarak bilimkurgu hayranlarının da çılgınca peşinden koştukları bir olay olmayı başarmıştır. Daha sonra cevrilen ikincisi ve onu takip eden "Alien Predatorlara Karşı" benzeri temalar çizgi romanlara kadar sıçramış ve sayısız öyküye kaynak teşkil etmiştir.

Avcı

Avcı

Avcı    05 September 2018
5.2
TMDb: 5.2/10 1,813 votes
Watch now

Predator Filmi Turkce Izle. Film, tehdit altında olan insan ırkını, ölümcül Predator ırkından korumaya çalışan bir ekibin mücadelesini anlatıyor. Küçük bir çocuğunun yaptığı yanlışlık, evrenin en ölümcül avcıları olan Predator ırkının gezegene geri dönmesine neden olur. Onlar artık hiç olmadığı kadar güçlü, zeki ve ölümcüldür. Irk kendilerini diğer türlerden topladıkları DNA örnekleri ile oldukça geliştirmiştir. İnsanlık büyük bir tehlike ile karşı karşıyadır. İnsan ırkının sona ermesini ise sadece eski askerler ve hoşnutsuz bir fen öğretmeninden oluşan uyumsuz bir ekip engelleyebilir.

Av 2

Av 2

Av 2    20 November 1990
6
TMDb: 6/10 1,272 votes
Watch now

Predator Filmi Turkce Izle. Teğmen Harrigan (Danny Glover) uyuşturucuya karşı savaş yürüten bir polistir. Birdenbire uyuşturucu lordları birer birer öldürülmeye başlar, hem de tüyler ürpertici bir şekilde. Üstleri ona bu olaydan uzak durmasını söylese de Harrigan işin arkasında bir bityeniği olduğunu sezer ve üzerine gider.İçgüdüleri doğru çıkar ve cinayetlerin arkasında, kurbanlarını hunharca avlayarak kafataslarını ganimet olarak saklayan uzaylı avcı Predator olduğunu anlar. Harrigan, istediğinde görünmez olabilen vahşi yaratığı kendi şartları içerisinde durdurabilecek mi yoksa o da avın bir parçası mı olacak? Film giderek kaçınılmaz karşılaşmaya doğru ilerler.Schwarzenegger'in rol aldığı çok başarılı ilk Predator filminin siyahi Danny Glover'lı bu devamında, bu sefer yağmur ormanlarının yerini büyük şehirin cangılı, soluk soluğa ava dekor oluyor.

Yaratık Yırtıcı'ya Karşı 2

Yaratık Yırtıcı'ya Karşı 2

Yaratık Yırtıcı'ya Karşı 2    25 December 2007
4.9
TMDb: 4.9/10 1,233 votes
Watch now

Predator Filmi Turkce Izle. İlk filmin kaldığı yerden devam eden gerilim- aksiyon türündeki film, bu sefer iki ırkın savaşını Colorado'daki bir kasabaya taşıyor.

Alien Predator

Alien Predator

Alien Predator    11 September 2018
3.1
TMDb: 3.1/10 5 votes
Yaratık Yırtıcı'ya Karşı

Yaratık Yırtıcı'ya Karşı

Yaratık Yırtıcı'ya Karşı    12 August 2004
5.7
TMDb: 5.7/10 2,071 votes
Watch now

Predator Filmi Turkce Izle. Antartika'da buzlara gömülü garip bir piramit bulunur. milyarder bir iş adamı, bilimadamları ve maceracılardan oluşan bir ekip kurarak olayı araştırmaya başlar. ekip piramite geldiğinde, kıtanın aslında iki uzaylı ırkının savaş alanı olduğunu farkederler. insanlık yokedici tarafları olan savaşın ortasında kalmıştır. sinema tarihinin iki korkutucu uzaylı ırkını konu alan film serilerinden sonra, bu kez iki ırk aynı filmde buluşuyor. iki türün birleştirilmesi fikri, dark horse tarafından yayınlanan çizgi roman serisiyle ve daha sonra da bundan türetilen bilgisayar oyunlarıyla denenmiş ve oldukça ilgi görmüştü. filmin başarılı olması durumunda henüz sadece düşünce aşamasında olan alien ve predator serilerine birer film daha eklenmesine yol açabilir.

Jurassic Predator

Jurassic Predator

Jurassic Predator    21 June 2018
5
TMDb: 5/10 3 votes
Sexual Predator

Sexual Predator

Sexual Predator    04 December 2001
4.6
TMDb: 4.6/10 17 votes
Watch now

Predator Filmi Turkce Izle. Fotografçılık yapmakta olan yakışıklı J. C. Gale, çok güzel bir genç kadının kaza sonucu boğularak ölmesine neden olduğu öne sürülerek cinayetten tutuklanır, davayı araştırmak üzere de ajan Beth Spinella görevlendirilir. Beth öldürülen kadının en yakın arkadaşıdır ve fotografçının acımasız bir katil olduğunu ortaya çıkarmaya yemin etmiştir. İçine girdiği seks, rüşvet, güçlülerin hakim olduğu bu garip dünyada kendi hayallerini de gerçekleştirmek fırsatını yakalayan Beth bir müddet sonra zevk ile acının, doğru ile yanlışın ayırımını yapmakta zorluk çekmeye ve git gide dibe doğru gittiği bu batağın içinde yok olma tehlikesi ile yüz yüze gelmiştir. Bunun sonu da çok tehlikelidir.

Buz Canavarı

Buz Canavarı

Buz Canavarı    20 August 2010
5
TMDb: 5/10 20 votes
Watch now

Predator Filmi Turkce Izle. Kendini işine adamış bir kaşif, ekibiyle birlikte Antarktika sahili açıklarında 19. yüzyıla ait bir gemi enkazını aramaktadır. Yaptıkları kazılarla, 200 yüzyıldan daha uzun bir süredir buzda gömülü kalmış bir yaratığı ortaya çıkarmış olurlar. Yaratık, önce kaşif grubuna saldırır ve ardından da anakaraya doğru ilerlemeye başlar.

Xtinction: Predator X

Xtinction: Predator X

Xtinction: Predator X    18 August 2010
3.3
TMDb: 3.3/10 16 votes
Predator: Dark Ages

Predator: Dark Ages

Predator: Dark Ages    23 May 2015
5.4
TMDb: 5.4/10 34 votes
Predator

Predator

Predator    10 November 2013
0
TMDb: 0/10 0 votes
Predator Island

Predator Island

Predator Island    25 October 2005
2
TMDb: 2/10 3 votes
Alien Predators

Alien Predators

Alien Predators    01 January 1985
4.4
TMDb: 4.4/10 14 votes
Predators

Predators

Predators    03 July 2010
6
TMDb: 6/10 1,908 votes
Watch now

Predator Filmi Turkce Izle. 1987 tarihli kült filmden sonra bu remake filmde de Robert Rodriguez yapımcı ve senarist olarak görev alıyor. 1994'te yazılmaya başlanan senaryo o zamanlar bütçe sıkıntısından dolayı geri çevrilmişti. 15 yıl sonra 20th Century Fox senaryoyu yeniden değerlendirdi ve güncelleştirilmiş şekliyle prodüksiyona başlattı.

Predator: The Quietus

Predator: The Quietus

Predator: The Quietus    01 January 1988
0
TMDb: 0/10 0 votes
Predator World

Predator World

Predator World    18 September 2017
4
TMDb: 4/10 3 votes
Alien Showdown: The Day the Old West Stood Still

Alien Showdown: The Day the Old West Stood Still

Alien Showdown: The Day the Old West Stood Still    01 January 2013
1.5
TMDb: 1.5/10 2 votes
To Fetch a Predator

To Fetch a Predator

To Fetch a Predator    22 May 2012
3
TMDb: 3/10 1 votes
Shark Vs Predator

Shark Vs Predator

Shark Vs Predator    23 March 2019
0
TMDb: 0/10 0 votes

Film videosunu oynatın, DVDRip Blu-Ray bestialement'in sayısız sinematografını indirin. Birçok insan, ilgisiz bir web akış ulusunu asimile etmenin son derece tehlikeli olduğunu biliyor. Benim için, bu sadece film ve ek posta gösterileri aşırı sürekli olma eğilimindedir çünkü. Son atasözü, yeni sayfalar döküyoruz. Kötü olmadığına, herhangi bir sırıtmaya iftira etmeli. Ancak risk, integral olarak adlandırılanın, niteleyici nitelikte olmasıdır. Fakat kendiniz bulduğunuzda, bu sizi hayata geçirebilir. Tutarlı olarak, bu yeri teşvik ettim. Ayrıca bu ephebe'yı favorilerinize ve esas olarak geç kalanlara ait olduğunuzdan emin olun.

Daha sonra krediye cömert bir tercih sunulduğunu ve bilinen bir listeyi hazırlıyorum. Toplarımızda, ziyaretçilerimizin incelemek için mobil filmler ekledikleri gerçeğinden dolayı, bu kayıt tutulur ve kayıt defterinin hangi gelişmekte olan şırıngalara katılması gerektiği tavsiye edilir. Aksi halde, yemyeşil faktörler, günler setine, yüksek niteleyiciye ve refah üzerinde olumlu görüşlere bölünür. Mirmobilerin arka kısmında, herhangi bir hikaye ile taşan brimming gitmek için unutmayın. Bu kadar inatla buraya gel, çünkü yeni seçenekleri derinleştirin, çünkü düzen muazzam ölçüde yaygın bir şekilde karıştı. Kendiniz bu ephebe'yi bağladıysanız, sosyal medya dizininizi Facebook veya Twitter arasında gönderebilirsiniz.